אמונה יוצרת מציאות: האמונה שהפכה יחידת דיור לבלתי מושכרת

לא מזמן התקשרה אלי תלמידה שלי וביקשה ממני לסרוק את הבית ואת היחידת הדיור שהם מנסים להשכיר כבר חצי שנה. כמו שביקשה, סרקתי וטיהרתי את האנרגיה של יחידת הדיור והורדתי דאונלואדס מתאימות.

כעבור חודשיים התלמידה מתקשרת שוב, ומבקשת לבדוק למה היא עדיין לא מצליחה להשכיר את היחידה…

היא מספרת לי שאחרי שעשינו את הטיהור, אכן התחילו לבוא אנשים רבים, שמתלהבים מהבית, אומרים "מחר ניתן לכם תשובה" אך למחרת, אף אחד לא חוזר…

ביצעתי סריקה וראיתי שהיא עצמה חוסמת את השכרת היחידה, והחלטנו לקבוע טיפול.

במהלך הטיפול ביקשתי ממנה לדמיין איך זה מרגיש לה לדעת שדייר כן גר שם, והיא ישר ראתה שהיא לא מרגישה עם זה בנוח. הבית שלה גדול ומפואר ויחידת הדיור… היא אמנם גם יפה אך פחות מפוארת מהבית שלה… והיא מרגישה כאילו היא "עובדת" על הדייר…

המשכנו הלאה וביצענו בדיקת שריר, בה התגלתה אצלה האמונה "אסור לי להיות עשירה", "זה לא בסדר להיות עשירה …"

העמקנו עוד, במטרה למצוא את אמונת השורש והתברר שבתת המודע שלה קיימת האמונה הבאה, שחוסמת אותה מלהיות עשירה – "אם אהיה עשירה, לא ארגיש בנוח מול משפחתי והם יתרחקו ממני" וגם: "אסור להיות עשירה יותר מאנשים אחרים".

מסתבר, שאמונה זו היתה קיימת אצלה ברמת היסוד וגם ברמה הגנטית – מסתבר שההורים שלה גרו בקיבוץ והאמונות הקולקטיביות השתרשו עוד בגנים שלהם והועברו אליה….

עכשיו, כשמצאנו את אמונת השורש, אפשר היה לשנות אותה.

שלפנו את כל האמונות האלו והחלפנו לאמונה הבאה: "אני יודעת את ההגדרה של הבורא לשפע, יש מספיק לכולם, בטוח עבורי להיות עשירה מבלי לאבד את משפחתי ומבלי שזה יפגע בקשר בינינו".

ביקשתי ממנה לדמיין שהיא עשירה… עכשיו בדמיון היא מרגישה בנוח במשפחה והמשפחה שמחה עבורה. יופי!

ועכשיו, המשכתי: "אני מבקשת ממך לדמיין שיש לך דייר, מה את רואה ומה את מרגישה?"

"אני רואה דיירת אינטליגנטית, מרוצה מהבית שלה, אוהבת אותו… ואני מרגישה נוח עם זה כי אני מבינה שזה הבית ומי שיאהב אותו ירצה לגור בו."

לאחר שבוע ימים אני מקבלת טלפון… המטופלת מודיעה לי שחתמה חוזה עם דיירת חדשה!!!

וכל זה קרה תוך שעה, פשוט כי בתטא הילינג אנחנו עובדים ישירות עם תת המודע, תוך טיפול באמונת השורש, בשילוב של תקשור עם הבריאה… פשוט מדהים! חצי שנה הם חיפשו דיירת ותוך שעה פתרנו את הבעיה.. כמה זה מדהים לראות שהכל, אבל הכל, מתחיל ונגמר בתוכנו, וכמה הרגשות והאמונות שלנו, אפילו כשאנחנו לא מודעים, משפיעים עלינו!