אנרגית השפע והוקרת תודה

איך מתחילים ביצירת קשר אם אנרגית השפע? ברמה המדעית וברמה הרוחנית?

הכרת תודה! אחד הדברים החשובים ביצירת שפע בחיים זה להיות בהכרת תודה – לעצמינו, לאנשים שאוהבים אותנו, למשפחה, לאנרגית הבריאה . יש בזה המון חוכמה.

מתי אנחנו אומרים תודה? כשאנחנו מקבלים אנו נמצאים באנרגיה של יש – זוהי אנרגית שפע.

התת מודע לא מבחין בין אמיתי ולא אמיתי (למשל כשחולמים חלום ארוטי אפשר אפילו לחוות אורגזמה). ברגע שאנו בהכרת תודה לעצמנו, לסביבה, לבורא וליקום כמה וכמה פעמים, התת מודע מקבל את זה כאמיתי, הוא נמצא בהוויה של "יש " ובנוסף עושה לנו סדר "בארגז כלים" של עצמנו ומזכיר לנו לא לקבל הכל כברור מאליו.

באופן טבעי לבני האדם יש נטייה להתמקד בשלילי, בחוסר ולנהוג בשיפוטיות. הכרת תודה מחזירה אותנו לתקופת הילדות כי ילד לא יודע מה "לא טוב" אצלו עד שמישהו "פותח לו את העניים."… הכרת תודה יוצרת קשר ישיר עם אנרגית הבריאה -אנרגית השפע

אז איך מתחילים? כל בוקר קמים וכותבים 10 תודות הכי פשוטות שיש ומוסיפים 2 תודות על משהו שאני רוצה שיקרה לי בחיים אבל לכתוב אותן בזמן הווה כאילו שהן כבר קרו.

קדימה מתחילים, אני ראשונה.. תודה בורא על ילדי המדהימים ,בעל אוהב, משפחה תומכת ומפרגנת, חברים חדשים, תודה על האומץ שיש בי, תודה על היכולת הכריזמטית שגיליתי בי, תודה על הזכות ללמוד וללמד, תודה על מי שאני ומי שאני הופכת להיות…תודה על הקשר והתקשורת ההרמונית שיש לי עם האחים שלי (זה דבר שאני רוצה שיקרה לי….).

ותודה לכם שלקחתם זמן לקרוא את הפוסט הזה….אם אהבתם, אתם מוזמנים לשתף אותו עם החברים שלכם!