גילוי חיית הטוטם שלכם – מה היא באה ללמד?

האם אי פעם ראיתם נמר חסר ביטחון עצמי? שועל שמרגיש שהוא לא ראוי? נחש שמרגיש שהוא לא יפה? צפרדע שמרגישה רגשות אשם? דוב שמרגיש שהוא שמן?

האינדיאנים למדו הרבה מהחיות, את התכונות והמעלות שלהן, את חוכמתן הרבה ואת ההתנהגות שלהן כחלק בריא מהטבע.

חיות לא שואלות שאלות למה הן נראות כך ולא מאשימות את עצמן שוב ושוב…

לנו יש גם מדריך רוחני שמלווה אותנו כל החיים – זו חיית הטוטם שלנו… כאשר תפגשו אותה תוכלו לגלות שאתם מכירים את התכונות שלה בתוך המרחב שלכם.

תוכלו לדעת מה אתם צריכים ללמוד, איזו תכונה לרכוש מחיית הטוטם. תכונה שתקל עליכם בסביבה ותעזור לכם בדרך ההתפתחותית שלכם…

חיית טוטם - שועל - קורס ריינבו תטא הילינג

אני מזמינה אתכם לקורס מרתק בשיטת תטא הילינג שבו נלמד איך לתקשר עם חיית הטוטם שלכם ועם נשמות של חיות מהרקיע הרביעי, איך ללמוד מהן בצורה אותנטית כמו שהאינדיאנים למדו.

כאשר אני עשיתי את הטקס, חשבתי לפניו שבטח אקבל נחש או ינשוף אך קיבלתי שועל וברגע שזה קרה, ירד לי האסימון שברור שהייתי שועל. אפילו בילדות קראו לי שועלה… זאת הייתה שועלה שמסרה לי שהתכונה הכי חשובה שלה היא ללמוד להיות בו זמנית בכל מקום, להסתגל לכל סיטואציה בקלות ובפשטות, והכי חשוב, היא אמרה לי -"תדאגי למשפחתך."

כאשר פתחתי את ספר הקלפים האינדיאניים ראיתי שזה בדיוק מה שהיא אמרה לי…

רוצים לדעת מהי חיית הטוטם שלכם? איך לתקשר עם נשמות של חיות ולרפא אותן? ולהעצים את ארגז הכלים האישי והאינטואיטיבי שלכם? הצטרפו אלינו למסע הגילוי העצמי של קורס ריינבו שילמד אתכם איך לעשות שימוש בכלי המדהים זה, הכלי שיחבר אתכם למקורות של האדמה, הטבע והידע קדום של אנשי הרוח.

לפרטים ולהרשמה לקורס הקרוב לחצו כאן.