ריפוי כאב ראש ומיגרנה עם תטא הילינג

עד לא מזמן סבלתי מכאבי ראש או יותר נכון מגרנות קשות אשר שיתקו אותי, לא פעם, לכמה ימים רצופים… בחילות ,אישפוזים בבתי חולים, כדורים למניעה, אינפוזיות ועוד.

בזמן מגרנה לא יכולתי לדבר, לראות, להריח ריחות חזקים, להתבונן לאור, לשמוע צלילים חזקים…לא נעים.. זה התחיל בערך בגיל התבגרות. סביבות גיל 12…

חיי המשיכו כרגיל. … אני זוכרת שהיתי רק בת 29 ואנשים סביבי אמרו לי שזה יעבור לקראת גיל 40 ועוד כל מיני עצות.. הבשורה היתה קשה לעיקול כי אם זה נכון אצטרך לחכות לפחות 10 שנים…

בזמנו היתי רוקחת וידעתי את כל הפלאים של הרפואה המודרנית. אך האמת זה אף פעם לא עזר לי.. השלמתי עם העובדה…אחרי כמה שנים פגשתי את שיטת התטא הילינג – שיטת ריפוי דרך רגש ותודעה. לא ממש האמנתי בריפויים פיזיים דרך רגש אך מה שסיקרן אותי היה ההתפתחות האישית שלי ושיחרור טראומות ופחדים… ראיתי שזה עובד ולקחתי קורס נוסף ועוד קורס עד שהגעתי לקורס אנטומיה – קורס הדגל של התטא הילינג, קורס בן 140 שעות אקדמאיות תוך 3 שבועות שבו לומדים לרפא את הגוף דרך הנפש ואת הנפש דרך הגוף. במהלך הקורס לא טיפלתי במיגרנה אלא רציתי לשחרר עוד ועוד פחדים וטראומות.. רק אחרי כמה חודשים גיליתי שהמיגרנה נעלמה וכבר כמה חודשים שאני לא סובלת!

הריפוי התקבל בלי שטיפלתי בזה אלא רק שחררתי פחדים, אמונות, חוסר אמונה בעצמי שהם היו הגורמים של הכאב הנוראי הזה.. מסקנתי היתה שאפילו שאתה לא מאמין שזה עובד עליך -זה עדיין עובד..

הסקפטיות שלי נעלמה במהרה כי גיליתי שגם עצירות שממנה סבלתי רבות אף היא נעלמה..

המשכתי לחקור, ללמוד, הפכתי להיות מורה לשיטה והיום הרכבתי עבורך מאמר שיכול לעורר כמה וכמה אנשים שסובלים גם מזה..

בואו נבין מה זה בכלל מיגרנה.

כאב ראש חזק בלתי נשלט שמופיע במחזוריות מסוימת ובתדירות גבוהה ולפעמים שהכאב לא נרפא אפילו עם תרופות חזקות., לפי סוג של הופעת הכאב ואזורים  בראש מחלקים את התסמין לקטגוריות מסוימות.. למשל כאב באזור העין שגורם להופעת אאורה צבעונית בעין נקראת מגרנה רטינלית או הקלורית.

מה הסיבות הפיזיולוגיות שיכולות לגרום לה?

שינויים הורמונליים – תחילת וסוף מחזור, מנופאוזה, חוסר איזון הורמונלי בגוף -קורטיזול, טסטוסטרון, בעיות בבלוטת התריס ועוד. לחץ דם גבוהה ונמוך, חוסר ועודך שינה, אנמיה של ברזל וקבוצות ויטמין בי, התייבשות, אלרגיות לתזונה כמו מוצרי סויה, גבינות קשות, יין אדום, שוקולד, כמות מוגברת של נתרן ועוד.

אז אם את/ה סובל/ת ממיגרנה כדאי להוריד המוצרים הנ"ל והיום אני מבינה וזה כבר ידוע לרופא שהכל זה טריגר אך לא סיבה..

בוא נדבר על סיבות ואיך שיטת התטא הילינג יכולה לעזור לך..

הסיבות הן תמיד אישיות לכן דרוש גישה אישית לכל אדם אך המטרה של מאמר זה לתת לך עוד אופציה שקיימת דרך אחרת מרפואה קונבנציונלית שבעזרתה תעלי את רמת המודעות שלך מה שלי לא היה ליפני 30 שנה…

סיבות רגשיות שיכולות לגרום:

אמונות כמו אני לא מספיק חכמה, לא מספיק טובה, חייה בצל של הצלחה של אדם אחר, חוסר ביטוי עצמי ברמה מקצועית, הדחקת רצונות בלהצליח ועוד. הרי הכאב זה בראש, הראש מסמל עבורנו חוכמה..

אז איך את יכולה להקל על עצמך?

קודם כל שימי לב מתי הכאב מופיע, באיזה תדירות, איך ישנת, מה אכלת והכי חשוב ומה הרגשת לפני שכאב לך הראש או לפני שהלכת לישון, אולי את אוכלת לאמסודר…האם את שותה מספיק?

אם את כן בוחרת לקחת תרופות  מסיעת לכאבי מגרנות ,עדיף שתיקחי אותם ממש אבל ממש בתחילת הופעת הכאב. תאהבי את עצמך ותבדקי האם את מרגישה מספיק חכמה…

אני רוצה להעניק לך כמה הורדות רגשיות, אם זה נכון לך תגידי רק כן בלב

  • אני יודעת איך זה מרגיש להיות חכמה וחזקה לפי הגדרת הבורא
  • אני יודעת לאפשר לעצמי להיות חכמה ולבטא את החוכמה שלי
  • אני יודעת לתת לאחר להיות חכם וחזק מבלי שארגיש חלשה וטיפשה על ידו
  • אני יודעת איך זה מרגיש לחלום בגדול מבלי לפחד שאכשל בדרך
  • אני מקשיבה ללב שלי והולכת אחריו
  • אני מקור האנרגיה בלתי פוסק שלעולם לא יגמר כמו השמש ולא מפחדת להתרוקן כאשר אני בנתינה

אם כבר למדתם קורס מתקדמים וקורס דיג דיפר בשיטת תטא הילינג אבל אתם רוצים עוד, אולי אפילו רוצים להפוך להיות מטפלים בכירים, ללמוד לרפא גוף דרך נפש ונפש דרך הגוף, ללמוד לעשות סריקות מרחוק, להפוך לאדם אינטואיטיבי מאוד, ללמוד לעשות דיגינג ברמה גבוהה והכי חשוב לעבור תהליך של ריפוי אמיתי אז הצטרפו אלינו למסע של קורס אנטומיה בכפר סבא.

חוץ מהסילבוס של הקורס תקבלו ממני ידע מעולם הפיזיולוגיה והפתולוגיה ומהניסיון והידע שלי כרוקחת.

הרשמה ופרטים בלינק זה

* המידע ניתן כשירות כללי ואין לראות בו המלצה
חובה לפנות לרופא לקבלת ייעוץ