כיצד האמונה "לא רואים ולא שומעים אותי" גרמה לאישה למגנט זוגיות לא נכונה…

המטופלת, רווקה בשנות ה-40 לחייה, מחפשת אחר זוגיות נכונה ותואמת אך זו אינה מגיעה. האנשים מסביבה כל הזמן אומרים לה "תפסיקי לחכות לנסיך ותעשי ילד לבד" אבל היא מצידה יודעת שהזוגיות בדרך…

התחלנו הטיפול בסריקה וראיתי שהיא אישה בעלת אנרגיית שפע גבוהה ואינטליגנציה רגשית גבוהה אך יחד עם זאת הביטחון העצמי שלה נמוך (גודש אנרגטי בגרון) וגילינו שקיימת בה האמונה "אנשים שאוהבים אותי לא שומעים אותי". היא שיתפה אותי שתמיד כיוונה לגברים פחות "שווים" היות והרגישה שהיא לא מספיק ראויה. ראיתי חוסר איזון אנרגטי בצ'קרת הסולר פקסוס, דבר המעיד על תקשורת שקשורה לאמה.

התחלנו בגיל שש עם מערכת היחסים שלה מול אמה והמטופלת נזכרה בתחושה של "אין לי מקום". ערכתי בדיקת שריר לאמונה "שומעים אותי" ויצא – כן. ביצעתי בדיקה נוספת לאמונה "אנשים שאוהבים אותי שומעים אותי" ויצא – לא. היא הרגישה שלאח הקטן שלה תמיד דואגים כי הוא נזקק ו"בעייתי" ולה תמיד אמרו "את תסתדרי". כך אנו ממשיכות את הדיגינג וראינו שהיא למדה לא לבקש ולא לרצות, כי הרי אף אחד לא רואה ולא שומע אותה…
עוד אמונות שגילינו היו "אוהבים אותי רק כאשר אני חזקה" ו"אני אמא של אמא שלי". שאלתי אותה "מה יקרה כאשר תשחררי את האמונה "רק שאני חזקה יאהבו אותי ומה יקרה אם תהיי חלשה"?

המטופלת ראתה גלגול קודם בינה לבין אמה, תוך כדי אני מחזקת אותה בעזרת קריסטלים, ומכניסה אותה לשחזור הגלגול בו אנו רואות כי היא היתה אמא צעירה ואמה הנוכחית היתה התינוקת שלה, והיא רואה תמונה בעיניי רוחה שחוטפים לה את התינוקת והיא נאבקת אך לא מצליחה לשמור עליה מפאת חוסר כוחות. הגלגול הסתיים בזה שהאישה הרגישה עצב ושפיטה נוראית על כך שלא הצליחה לשמור על בתה ונוצרה שבועה ברמה הנשמתית "אני חייבת לשמור ולטפל בתינוקת שלי = אמא שלי".
שאלתי אותה, מה לימד אותך הרגש "שלא רואים אותי" והיא ענתה שהרגש לימד אותה לראות ולשמוע אחרים, לימד אותה אמפתיה, הקשבה לאחר.
וכששאלתי מה לימד אותה אותו נדר עם הצורך לטפל באמה ענתה, שזה לימד אותה לקבל עצמאות רגשית ופיזית, בגרות, אחריות ואמפטיה.
שאלתי אותה האם היא כבר מאסטרית של התכונות הללו והיא ענתה לי שכן אז לימדנו את הילדה בת השש שהשיעור הסתיים באיך להיות עצמאית, אחראית, בעלת הקשבה ולראות האחר בלי שתרגיש שלא רואים ושומעים אותה.

לאחר מכן לימדנו את האישה שהיתה בגלגול הקודם שהשיעור אף הוא הסתיים ושהיא עמדה בנדר וסיימה את המשימה. שחררנו את הנדר מתפקידו ללמד אותה איך לדאוג לאחר, אחריות, אמפטיה, הקשבה לאחר ואהבה ללא תנאי. לאחר שחרור הנדר ראינו שהאמונות "רק שאני חזקה" ו"אנשים שאוהבים אותי לא רואים אותי" השתחררו. שחררנו גם את אמה מהתפקיד להיות מורה של התכונות שנלמדו בשיעור זה וחיברנו אותם יחד ליחסים בין אם לבת.
בסוף הטיפול עשינו זימון לנשמה תואמת. ויאנה אמרה שאם רואים פנים של בן זוג בסוף הטיפול זה אומר שבן הזוג התואם ממש קרוב 

אהובים, אני רוצה להעניק לכם את הדאונלואדס שהמטופלת קיבלה ומי שרוצה לקבלם יאמר "כן" בלב.

  • אני יודעת איך זה מרגיש שאני ראויה לאהבה ללא תנאי
  • אנשים שאוהבים אותי רואים אותי
  • יש לי מקום
  • אני ראויה לקבל
  • אני אוהבת את עצמי ללא תנאי בלי שאצטרך להיות חזקה כל הזמן
  • אני יודעת איך זה מרגיש להיות בת לאם
  • אני ראויה לאהבה של אם
  • אני עוצמתית
  • אני מקור אנרגיה בלתי פוסק כמו השמש שלא תגמר לעולם..

אם אתם רוצים ללמוד לעשות דיגינג ברמה זו, ללמוד לעשות ריפוי נפש דרך הגוף וריפוי הילד הפנימי, אני ממליצה לכם להצטרף לקורס אנטומיה אינטואיטיבית – קורס הדגל של התטא הילינג שיתקיים בכפר סבא. מלבד החומר של ויאנה תקבלו הרבה ידע מהניסיון שלי כרוקחת בתחומי הפיזיולוגיה והפתולוגיה.

לפרטים נוספים ולהרשמה לקורס הקרוב לחצו כאן.