איך תצאו מעבדות לחירות?

מה הקשר בין 40 שנות נדודים של בני ישראל במדבר לבין חופש, הגשמה ו-4 רמות האמונה?

40 שנה זה המון זמן! חלק מהפרשנויות אומרות, שלמעשה היה צורך להחליף את דור "העבדים" בדור חדש של אנשים חופשיים, לשחרר את האמונות ואת הפחדים של הדור ישן ולהטמיע בדור החדש אמונות של חופש.

העבדות נמצאת כבר מזמן בעבר הרחוק שלנו אך לצערי אני שומעת יותר ויותר אנשים שאומרים:"אני מרגיש כמו עבד. אני הולך לעבודה, משלם מסים, מטפל בילדים, שוב עבודה, עושה מה שצריך, מה שאמרו לי, מה שלימדו אותי… שורד…"

רובם אפילו לא מעיזים לעצור לרגע ולחשוב: "מי אני, מה בעצם אני אוהב, אילו חיים הייתי באמת רוצה?", לא מעיזים לחלום… הרי אף אחד כבר לא אומר לנו מה לעשות, ומתי לקום ומתי לישון, מתי לנוח ומתי לעבוד…אז מה בעצם עוצר אותנו מלהיות מה שנועדנו?

התשובה פשוטה להדהים: אמונות. האמונות שלנו!

למעשה יש 4 רמות אמונה:

  • רמת היסוד – מה שאנחנו למדנו על עצמנו
  • הרמה הגנטית – אמונות שעוברות בגנים
  • רמת הקולקטיב – אמונות של הקבוצה
  • הרמה הנשמתית

עבודת אמונות מאפשרת שינוי אמונה בכל 4 הרמות.

מה שמשה רבנו הבין זה שאורח החיים החדש ישנה את האמונה של דור הנוכחי. הוא ידע: הם יבינו שזה אפשרי להשתחרר, הם חוו שינוי שנעשה ברמת היסוד, הם יאמינו בזה. הם חוו חיי חופש חדשים ופתחו אמונה שהועברה בגנים. ממש כך: אמונה ברמה הגנטית.

חווית החירות הייתה כל כך עוצמתית עבור אדם שחי בשבי – עד שזה עשה חותם גדול בנשמה.

העידן החדש בו אנו חיים, רווי בטכנולוגיות פורצות דרך.מהפכות שמשנות את העולם מתרחשות כל הזמן, אפילו ברמת הפייסבוק. שינויים קורים מהר ולא במקרה.

 

ואיך זה קשור לתטא הילינג?

שיטת "תטא הילינג" נולדה לפני שני עשורים. היא הגיעה בתקופה הנכונה, על בסיס ידע שצברה האנושות במשך אלפי שנים, כדי לעזור לאנשים לעשות שינויים מהירים.

שינויים עמוקים מאוד, שלא דורשים 40 שנות תהליך…טכניקה לשינוי מנטלי מהיר דרך חיבור לגלי המוח המאפשרת גישה ישירה לתת המודע ושינוי אמונות שחוסמות אותנו.

מי יודע, אולי חג החירות הזה הזמן שנועד להתנעת השינוי הגדול אצלכם?

אולי קריאת שורות אלה היא האירוע המחולל שיוציא גם אתכם – מעבדות לחירות?