ריפוי הוליסטי של פטריה בנרתיק

שלום אהובות!

היום אני רוצה לדבר איתכן על מחלה התוקפת את הנשים- פטריה בנרתיק, במיוחד בתקופות החמות של השנה (אביב וקיץ), בגלל שפטרייה גדלות הכי טוב בסביבה חמה ולחה.
גורם המחלה הנה פטריית Candida. תופעות עיקריות של המחלה הנם אדמומיות וגרד באזור הנרתיק, הפרשות לבנות, בדרך כלל בלי ריח. נשים שסובלות מהמחלה מספרות על ההתפרצויות החוזרות של המחלה.

מהן הסיבות לפטרייה בנרתיק?
פטריית Candida מהווה חלק מהמיקרופלורה שלנו, אבל, במצב רגיל אנו לא מרגישים אותה ובדרך כלל לא מודעים לקיומה. אבל, אם קיים חוסר איזון של המיקרופלורה, קצב הגדילה של הפרטיה גדל, ומתחילים להופיע כל הסימפטומים הרשומים למעלה.

מה יכול לגרום לחוסר איזון?
1. אנטיביוטיקה שאישה לוקחת בכדי להילחם בזיהום כלשהו.
אנטיביוטיקה נלחמת עם כל החיידקים הקיימים בגוף האדם, ויכולה להביא לחוסר איזון. כמות של החיידקים הטובים הולכת וקטנה, ופטריה Candida תופסת את מקומם.

2. אחת מהסיבות, יכולה להיות גם התזונה של האישה. בעולם מערבי תפריט שלנו מרכב בעיקר מאוכל מעובד, מוצרי חלב, מלאה בחומצות שונות, סוכר, ממתקים ושוקולדים, שמרים, חומרי טעם וריח ועוד. כל החומרים האלה יכולים לגרום לשינוי ברמת החומציות בגופינו, וכך לגרום לגדילה של הפטרייה.

3. בנוסף, השינויים יכולים להגיע בעקבות השינויים ההורמונליים. לדוגמה, נשים שנוטלות גלולות למניעת ההיריון סובלות הרבה יותר מהפטרייה. הגלולות האלה גורמות לחוסר איזון הורמונלי, כי משנים את כמות ההורמונים בגוף האישה. סיבות נוספות שיכולות להביא לחוסר איזון הנם: הריון, גיל המעבר ותרופות הורמונליות נוספות.

4. ועכשיו, בואו נדבר על הסיבות הרגשיות, שיכולות לגרום למחלה.

15 שנים הייתי רוקחת וראיתי המון אנשים, ששנה אחרי שנה נהיים חולים, פונים לרופא, רוכשים תרופות, ואחרי כמה זמן שוב נהיים חולים וכך הלאה…
האנשים האלה לא הבינו, שהסיבות העיקריות לכל המחלות האלה היו סיבות רגשיות, ולא מצבם הפיזי.
הרגשות שגורמים לפטריה הינם טינה ודחיינות. בגלל שאנו מדברים על פטריה בנרתיק, אז גם האמונות הקשורות למחלה קשורות לצ'קרת המין.
העולם שלנו עובר שינויים, ויחד איתו גם החיים שלנו. סדרי העדיפויות שלנו וערכים, גיל ומעמד של האישה גם הם עוברים שינויים ומשתנים.
נכון לעכשיו קיימת דעה קולקטיבית שאומרת שלפני הנישואין אישה צריכה להחליף כמה פרטנרים, אבל, בחיים האישה לא תמיד מוכנה נפשית להחליף פרטנר.

לעתים קרובות, אישה מחפשת חום ואהבה, והיא מקיימת יחסים מין עם פרטנר מסוים, אבל לא מקבל את המבוקש. היא מתחילה לשמור טינה על עצמה ועל אותו הפרטנר, מרגישה סלידה מעצמה, מהגוף שלה, מהפרטנר ומהסקס. והגוף שלה, בכדי "להגן" על עצמו, מאפשר לפטרייה לתקוף.

מה עושים?

1. תטא הילינג
* תשחררי את הכעס
אישה שסובלת מהפטרייה בנרתיק באופן כרוני, צריכה ללמוד לשחרר את הכעסים, כדי לא לשמור טינה על עצמה, על גופה וכו'.
בנוסף, ללמוד לקבל ולזהות את המחשבות ואת הרגשות שלה. להבין איך היא מרגישה במהלך ואחרי יחסי מין, ואיך היא מרגישה את עצמה עם אותו הפרטנר. יכול להיות שבפועל הוא הגורם לסלידה מהסקס.
* לאתר מה הן התועלות של המחלה בשבילך
בואו נדבר בכנות, רק אנחנו, הבנות. תעני בכנות לעצמך, איך ההתפרצויות של המחלה עוזרות לך בחיים?
פטריית Candida גורמת לדחיינות ולדחייה. "עכשיו אני חולה, ולכן אני יכולה לדחות סקס, וכל דבר אינטימי בחיים שלי לתקופה מסוימת."

אם את רוצה ללמוד כיצד ניתן להשתחרר מהאמונות האלו, ומאמונות נוספות, אני מזמינה אתך להגיע לקורס יסוד בתטא הילינג בהנחייתי.
פרטים אודות הקורס הקרוב במדבר ניתן לראות בקישור זה.

2. רוקחות
* ניתן לרכוש בבית מרקחת משחות שונות לטיפול בפטרייה, רובם נמכרים ללא מרשם. מדובר במשחות שמכילות חומר קלוטרימאזול (Clotrimazole). לדוגמה: אגיסטן (AGISTEN), קלוטרימדרם (Clotrimaderm).
כמו כן, קיימות נרות ואגינליות, וגם אותן ניתן לרכוש ללא מרשם.(ילדים,נשים בהריון,נשים מניקות,חולים במחלות כרוניות חיבים להתיעץ עם הרופה)
אבל, אם יש לכן מרשם מהרופא, אז המשחות ונרות יעלו לכן כ15 ש"ח, ולא 40.
* אם אתן נוטלות אנטיביוטיקה, יש צורך גם ליטול את הפרוביוטיקה, אותה ניתן לרכוש בכל בית מרקחת.

3. דרכים נוספות לטפל במחלה
* שטיפות אינטימיות עם סודה לבישול. כף של סודה לבישול לערבב בכס מים חמים (סודה לא נמסה במים קרים). אחרי שסודה נמסה לגמרי בתוך המים, צריך לתת למים להתקרר קצת ואז להשתמש.
* 10 טיפול של שמן עץ התה לערבב בכוס מים, וגם להשתמש בשטיפות.
* כמו כן, אני ממליצה לכן לשים רק תחתוני כותנה, כי בד סינטטי, הלא נושם, לא יכול לספוג זיעה, וכידוע, חום ולחות יוצרים סביבה מעולה להתפשטות הפטרייה.

תשמרו על עצמכן!!!

באהבה גדולה,
ליליה זקס סוקול

מעניין? רוצה לדעת עוד? הצטרפי אלינו לקורס תטא הילינג יסוד, חוויה חד פעמית של ריפוי, העצמה והגשמה. כל הפרטים כאן בלינק.

* המידע ניתן כשירות כללי ואין לראות בו המלצה
חובה לפנות לרופא לקבלת ייעוץ