סיפור מקרה על צ'אקרת המין – יצירתיות, תשוקה והגשמה זוגית

היום בבלוג אכתוב על איך עבודה על צ'אקרת המין יצרה חשק לציור שהוביל אותה אל אהבת חייה… סיפור אמיתי שמתוכו נולד מאמר קצר על צ'אקרת המין.

אז מהן בעצם צ'אקרות ואיך הן קשורות לט"ו באב ולאהבה ולזוגיות שלכם?
צ'אקרות הינן מרכזים אנרגטיים הנמצאים במערכת העצבית המרכזית בגוף
אנחנו למעשה מורכבים מ-4 גופים: אנרגטי מנטלי רגשי ופיזי.

כל צ'אקרה אחראית על אזור מסוים בגוף.
לדוגמא, צ'אקרת העין השלישית נמצאת באזור הראש ושייכת למוח שבתוכו יש אנרגיה ומהויות ספציפיות (מכל ארבעת הסוגים).
מצב הצ'אקרה, אם היא פתוחה או חסומה, מספק לנו מידע על מה שקורה בארבעת הגופים שלנו: מהו המצב הרגשי, המנטלי, הפיזי והאנרגטי שלנו.
הידע הזה נותן לנו הרבה עומק לעבוד איתו כמטפלים וגם מלמד אותנו על עצמנו ועל ההתפתחות הרוחנית שלנו.

היום אני רוצה להיות קצת יותר ספציפית ולדבר על צ'אקרת המין.

מהי המהות של צ'אקרת המין?
קצת רקע: צ'אקרה זו היא מספר 2 והיא נמצאת אצל נשים באזור הרחם ואצל הגברים באזור הבטן התחתונה. אם נסתכל על עמוד השדרה, נראה שהצ'אקרה ממוקמת באזור הגב התחתון, והעצבים יוצאים אל המערכת המינית.

הצ'אקרה היא בצבע כתום. הצ'אקרות שלנו נעות בזרימה בכיוון השעון (כמו כל המערכת האנרטגית של כדור הארץ), כשהן פתוחות ואין חסימות.
בגוף הפיזי הצ'אקרה אחראית על המע' המינית ועל הגב התחתון.
האנרגיות של היצירתיות והמיניות מחוברות.
לצ'אקרה כתומה זו יש משמעות מאד גדולה בחיים שלנו: אני קוראת לה צ'אקרת ההגשמה והתקשור עם אנרגיית הבריאה. קיבלנו מתנה מאנרגיית הבריאה, ברמה הפרימיטיבית ושמה תשוקה. דרך התשוקה הבורא מראה לנו את הדרך שבה אנחנו אמורים ללכת, על מנת להגשים את עצמנו ולחיות את החיים שנועדנו לחיות…

דבר נוסף שמייחד את הצ'אקרה הזו היא שקיבלנו אותה מהבריאה כדרך לזיהוי הפרטנר איתו אנחנו יכולים לברוא את הבריאה הגדולה מכולם, היצירה הגדולה ביותר – הילדים שלנו.

תפקידה של התשוקה היא להנחות אותנו, והתשוקה מדברת אלינו באמצעות צ'אקרת המין. חשוב להקשיב לצ'אקרה ולדיאלוג שהיא מנהלת איתנו.

פעם היתה אצלי מטופלת שבאה לגבי נושא הזוגיות ושחררנו אמונות שלה בנושא, ולאחר כמה טיפולים היא חלקה איתי שהתעורר אצלה חשק ללכת ולצייר. היא אמרה שהיא מעולם לא ציירה ולא יודעת מאיפה זה בא לה, היא מעולם לא חשבה על ציור.
עניתי שאם יש תשוקה ורצון, זה אומר שזו דרך של הבורא, עדיין לא מובנת אך כדאי להקשיב.

לאחר מספר שבועות היא התקשרה אליי וסיפרה שאכן היא נרשמה לקורס רישום וציור ופגשה שם את אהבת חייה. היום הם כבר נשואים.
הסיפור הזה לימד אותי המון. הבורא הרבה פעמים מוביל אותנו לדרך מסוימת דרך הצ'אקרה הזאת. אם בא לך לרקוד, לכי לרקוד. אולי תלמדי משהו על עצמך או תפגשי את אהבת חייך.

צ'אקרת המין היא גם צ'אקרת ההגשמה, אם נתחבר לתחושות שלנו, אנחנו יכולים לגרום לאנרגיית השפע לשתף איתנו פעולה ולפתוח עבורנו דלתות. חשוב מאד לכן שצ'אקרת המין תהיה פתוחה. גם בני הזוג שלנו מזהים אותנו ע"פ צ'אקרת המין. הפרטנר הפוטנציאלי מזהה אם אנחנו משדרים תדר של תשוקה, פתיחות, שמחה, זהו זיהוי ראשוני חשוב ביותר ולכן חשוב שהצ'אקרה תהיה פתוחה ובזרימה טובה.

זרימה טובה מאפשרת לנו למגנט אלינו את הזוגיות הנשמתית התואמת שלנו.
רוצה ליצור את הזוגיות הנשמתית המדויקת לך בחייך? קורס זוגיות נשמתית (סולמייט) בשיטת תטא הילינג נותן כלים ליצור את הזוגיות המדויקת לך בין אם כבר יש זוגיות קיימת או מחפשים אחת חדשה. כל הפרטים כאן בלינק לקורס.