טינה, חרטה ודחייה: 3 רגשות שהכי חוסמים אותנו מהתחברות לחיי שפע ואושר

בסמינר מורים בו ביקרתי בסט פטרסבורג, דיברו על טינה, חרטה ודחייה והדגישו שאלו הרגשות שחוסמים אותנו ביותר משפע והגשמה בחיים שלנו.

בואו נדבר על זה… דחיה, טינה וחרטה הם 3 רגשות קשים מאד שמלווים אותנו ובעצם גורמים לנו שוב ושוב לעצב ולרגשות שליליים נוספים. בנוסף, הרגשות הללו עלולים לגרום לנו למחלות בכליות ובריאות, ואף למנוע מאיתנו חיי שפע.

המוח שלנו מבזבז המון אנרגיה על רגשות שליליים, כל יום ויום אנחנו חושבים אלפי מחשבות ורובן אינן חיוביות ושמחות….

למה בעצם המוח שלנו עושה זאת?

חשוב להבין, שהתת מודע שלנו מחזיק ברגשות שליליים ומעלה אותם שוב ושוב היא כדי לשמור עלינו, להגן עלינו מפגיעה חוזרת…

לדוגמא: חרטה.

יש אנשים שחיים עם חרטה כל חייהם, על מה שכן עשו וגם על מה שלא עשו.
יש אנשים שמתחרטים על הכל, ממש על כל דבר שהם, ומתאכזבים מעצמם כל פעם מחדש…

חרטה היא תוצאה של דיאלוג פנימי בלתי פוסק בסגנון "אולי הייתי צריך לא לומר את זה… אולי הייתי צריך לומר אחרת…" הדיאלוג הזה מבזבז המון אנרגיה ועלול לגרום לעייפות כרונית, לבעיית ריאות ולחוסר אושר בחיינו.

אז איך בעצם מתמודדים עם הרגשות הללו, כתטא הילרים?

הדבר הראשון הוא לעשות סדר: לפנות את הרגשות השליליים כדי שיהיה מקום לרגשות חדשים, חיוביים, לתפוס את מקומם.

כדי לנטרל את הרגש ולגרום לכך שלא נשחזר את החוויה שוב ושוב, חשוב לבחון את הסיטואציה שגרמה לו להיווצר מזוויות אחרות.

לדוגמא: אם מדובר בתחושת דחייה, נבקש לקבל פרספקטיבה, לראות את הסיטואציה כפי שהיא באמת – האדם שדחה אותי דחה אותי בגלל קושי/בעיה שלו, ולא בגלל שאני לא בסדר, לא בגלל שאני דחוי.

גם בסיטואציות שבהן קשה מאד לסלוח על מה שעשו לנו, ואנו מרגישים שלא מגיע לאדם האחר שנסלח לו, נבקש פרספקטיבה אחרת: מגיע לך לשחרר את הרגש השלילי שמרעיל לך את המערכת… גם אם לאדם השני לא מגיע שיסלחו לו!

ברגע שאנו מנקים את התודעה שלנו מהרגשות השליליים הללו, אנו מפנים מקום וכך מאפשרים לאהבה, לשפע ולשמחה למלא את חיינו ומגנים על הגוף שלנו ממחלות.

בקורס מתקדמים של תטא הילינג אנחנו לומדים איך לשחרר את הרגשות הללו עוד בשלב העובר. מדובר בטכניקת ריפוי עוברי שהיא טכניקה שנלמדת ספציפית בקורס זה. בנוסף תקבלו 600 דאונלאודס שישפרו את מצבכם הרגשי והמנטלי. תלמדו לתקשר עם האני הגבוה: טכניקה המאפשרת לתקשר עם אנשים שאינם בהכרה או כאלה שאין להם יכולת לדבר (כמו תינוקות, לדוגמא). נלמד לתקשר עם הרקיעים השני, שלישי, רביעי ושישי. תקבלו כלים עמוקים לעבודת דיגינג, שישפרו את הביטחון שלכם בעבודת התטא הילינג שאתם עושים.

מוזמנים באהבה לקורס תטא הילינג מתקדמים בכפר סבא, בו נשחרר יחד את הרגשות הקשים של חרטה, דחייה וטינה ונפנה מקום לחיובי שיתגשם בחיינו.

עלות הקורס – 1860 ש"ח

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

השאר תגובה