שימוש בעוצמה ובידע הרוחני

הגיעה אלי מטופלת שלא מוצאת את דרכה בחיים.

סרקתי אותה וראיתי שהיא בחורה עם הרבה מאד עוצמה…היא מוצאת את עצמה עובדת בעבודות שלא הולמות את כישוריה אך מפחדת לעשות שינוי ומרגישה עצורה.

בבדיקת שריר שערכתי לה התגלתה האמונה: "אני מפחדת מהעוצמה שלי" וגם "אסור לי להשתמש בעוצמה שלי" כאשר האמונות הינן ברמת הנשמה..

בדרך כלל אני לא עושה שחזור גילגולים כי רוב הבעיות שלנו נוצרות באמת כאן -אך אצלה האמונות היו כל כך חזקות! היא מהר מאוד עוברת לפעולה כוחנית ולא נוגעת בעוצמה ובחוכמה שלה.

עשיתי שחזור גלגולים עם פריסת קריסטלים ומייד היא ראתה את עצמה כגבר במאה 16 באירופה הצפונית, מחוברת לטבע ולאדמה, בעלת ידע רוחני רב, מתפתחת והופכת להיות אלכימאית. בשלב זה, הגבר שהייתה התחיל להרגיש את העוצמה והכוח של הידע והתחיל להשתמש בהם לרעה, למטרות כישוף וניצול. מפה לשם, הוא עובר משפט, מתנזר ונודר נדר שלעולם לא ישתמש שוב בידע רב עוצמה זה.

ניקינו את הנדר וכבלים אנרגטיים משם, הבנו מה השיעור, שיחררנו וסיימנו את השיעור. שאלתי אותה אילו שיעורים יש לך היום, אילו תכונות את אמורה ללמוד מתוך היעוד שלך? והיא ענתה "להשתמש בידע שלי לריפוי ולהתפתחות, להתחבר לעוצמה מבלי להיות כוחנית.."

אחרי הטיפול הבחורה הלכה ללמוד תטא הילינג. כבר אחרי קורס ראשון היא מטפלת וכמובן, ממשיכה לקבל ידע מהבורא, תוך כדי שהיא שמה לב לשיעור שלה להיות עוצמתית מבלי להיות כוחנית .

הדאונלואדס שקיבלנו בטיפול: (מי שרוצה גם שיגיד "כן" בלב)

  • אני יודע איך זה מרגיש להיות מחובר לבורא ולהמשיך לקבל את הידע ממנו
  • אני יודע איך זה מרגיש להיות עוצמתי מבלי להיות כוחני
  • אני יודע מתי ואיך להשתמש בידע שלי
  • אני יודע להיות מחובר לעוצמה בלי הפחד שתזיק למטופלים