תטא הילינג ובעיות ברכיים – למה זה קשור בגוף נפש?

הרבה פעמים אדם נולד עם רגישות מסויימת בגוף. אחד עם רגישות באור, השני בשיניים, השלישי בקיבה או במעי.הגוף הוא מערכת המסונכרת עם הנשמה, ולעיתים קיימת רגישות באיבר זה או אחר והיא נדרשת על מנת שלא נצא מהמסלול הרוחני הנכון עבורנו. ממש מצפן להתנהלות נפשית, אם תרצו להסתכל על זה ככה!

בעיות ברכיים – על מה זה יושב?

מבחינה הוליסטית, תלוי אם המדובר בברך ימין או בברך שמאל,
ברך (ובכלל, רגל ימין) קשורה לעשייה, צעדים לקראת עשייה.
רגל שמאל קשורה אל עשיית צעדים בהתפתחות הרגשית והאישית.
למשל, זה יכול להיות קשור לגמישות רגשית ולחוסר איזון: גמישות יתר או חוסר גמישות בעת חתירה למטרה שלי. (ומהי בעצם גמישות רגשית? מדובר באיך אני מסתכל על המטרה שלי ואיך אני מתגמש בדרך אל השגתה…).

עם זאת, חשוב לזכור שהכל אינדיוידואלי ומשתנה ממטופל למטופל. לכן הכוונה חשובה והתשובה נמצאת בין המטופל והבורא…

מבחינה פיזיולוגית, המצב יכול לנבוע מסיבות שונות, כמו למשל מטראומה או משחיקת סחוסים (שבתורה עלולה לגרום לדלקת פנימית…)

לפעמים כאבי ברכיים יכולים להגרם ע"י מחלה אוטואימונית (בה המערכת החיסונית תוקפת את הגוף). המערכת החיסונית יושבת על נושא ההגנות
ולכן כדאי לבדוק מול המטופל נושא של הגנת יתר מבחינת רגשית.
כשהמטופל מתמודד עם כאבי ברכיים כדאי לבדוק גם למה דווקא ברכיים ולא איבר אחר, מה האמונות שיש למטופל? למה הגוף דורש הגנות יתר?
למשל, אולי המדובר הוא באדם סגור ומופנם/לא תקשורתי והוא נמצא במגננה?

עבור כל מי שכבר מטפל באופן פעיל ורוצה לקבל את כל הידע על הגוף נפש במנה אחת מרוכזת, מתקיים בכפר סבא קורס אנטומיה אינטואיטיבית, בו אני משלבת את הידע המדעי שלי מעולמות הפיזיולוגיה והפתולוגיה (שנצבר עקב ניסיוני הרב כרוקחת) והידע הרוחני של שיטת תטא הילינג, כך שתוכלו לחקור ולספק למטופלים שלכם מענה מדויק ומקיף הנכון עבורו מבחינה הוליסטית וכמובן, (ולא פחות חשוב) נתמך מדעית.

לחצו כאן לפרטים נוספים ולהרשמה.

* המידע ניתן כשירות כללי ואין לראות בו המלצה
חובה לפנות לרופא לקבלת ייעוץ