תקשור – איך מתקשרים? ומה יוצא לי מזה?

"תקשור": מה זה בדיוק, איך עושים את זה ומה מקבלים מזה?
ביקום שסביבנו זורמות אנרגיות מסוגים שונים. אנרגיות עוצמתיות מאוד. במילים פשוטות, תיקשור הוא התהליך של חיבור לאנרגיות האלה וקבלת המידע המופלא והתובנות העמוקות שהן מביאות אתן.
בניגוד לאמונה הרווחת לפיה תקשור הוא יכולת אקזוטית הקיימת אצל מעטים, האמת היפה היא שמדובר ביכולת מולדת הקיימת אצל כולנו. פשוט קשה לתפוס את זה כי לא רואים את זה…

בדיוק כמו גלי רדיו וערוצי רדיו המוכרים לכולנו – אנחנו לא רואים אותם, ולא שומעים אותם עד שנדליק מקלט רדיו ונכוון אותו לתדר המתאים. אותו דבר בדיוק קורה במוח שלנו! האנרגיות קיימות, רק לא לימדו אותנו "לראות ולשמוע" אותן לכן אנחנו צריכים "להעביר תחנה במוח" – וזה בדיוק מה שגלי תטא מאפשרים לנו לעשות.
לאנרגיות האלה יש סוגים שונים: אנרגיות בריאה, מלכים, אבות אבותינו, מאסטרים… כל זה בוודאי נשמע משונה והזוי אבל אחרי שלומדים לקלוט את התדרים השונים ולתקשר איתם זה פתאום נעשה ברור מאוד. אז, אנחנו לומדים להבחין בין תדרים שונים ורמות אחרות של צפיפות אנרגטית… ולהתאים את "מקלט הרדיו" שבמוח שלנו אליהן בצורה מדויקת ויזומה.
האמת היא שהדבר היחיד שחוסם את הקליטה,
בדיוק כמו שקיר עופרת יחסום קליטה של רדיו בבית, זה האמונות שלנו!
"זה לא אפשרי עבורי, אני לא יכול לראות"…

בוודאי שכן. זה שעוד לא ראית משהו לא מוכיח שאינך יכול לראותו, זה רק מוכיח שטרם הבטת לכיוון הנכון… הרי יכולת ויזואלית קיימת אצל כולם! רוצה הוכחה ברגע? בבקשה: עצום את עיניך לרגע ודמיין את הדרך שלך מהעבודה הביתה – אתה 100% רואה את זה נכון? 90% מהזיכרון והמחשבות שלנו הם ויזואליים! צריך רק לדעת להסתכל…

"אין לי אינטואיציה"
יש אנשים שהיכולת המפותחת שלהם לקבל מסרים היא לאו דווקא ויזואלית (אולי כי "העין השלישית" שלהם חסומה על ידי שכבה עבה של פחדים ואמונות) והם שומעים, חשים ומקבלים את המסרים דרך ערוצים אחרים או "פשוט יודעים"… לכל אחד יש את הערוץ המוביל שלו אל הידע הקוסמי. צריך רק לגלות ולאמן אותו!
"מי אני בכלל כדאי להיות מתקשר"?
מי אתה? אתה יציר הבריאה ויש לך זכות לתקשר עם מי שברא אותך כמו שיש זכות כזו לכל ברוא אחר. כמו שילד לא יגיד "מי אני שאשוחח עם הוריי?" אלא פשוט יפתח בשיחה!
"אני מפחד מהעוצמה שלי-להזיק לאחר…"
כשאתה מחובר באמת לאנרגיית הבריאה ולעוצמה הפנימית שלך – לעולם לא תזיק לאחר, כל הפעולות שלך ינבעו אוטומטית מתוך מקום טוב וחומל ותגלה שאתה מביא רק אור, אושר ושפע לחייהם של אנשים רבים סביבך, אפילו בלי שהתכוונת לכך.
היכולת להתחבר לתודעת העל שלך ותודעת העל של היקום תאפשר לך להגשים כל דבר בחייך ולקבל מבט אחר – מבט של שמחה ושלווה…

אז איך עושים את זה, "תכל'ס"?
בדיוק בשביל זה פותחה שיטת התטא-הילינג, טכניקה לריפוי ולשינוי מנטלי מהיר
דרך חיבור לגלי המוח, מדיטציה ותיקשור עם התת-מודע.
בקורס תטא הילינג תקבל כלים פשוטים ופרקטיים לתיקשור
ותפתח יכולת טבעית לתקשר באופן עצמי ויומיומי מתי שרק תרצה.

לחץ כאן למידע נוסף על קורס תטא הילינג יסוד.